Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Historia w pigułce
Na rynku opolskim jesteśmy od 2006 roku, dlatego branża poligraficzna jest nam już całkiem dobrze znana :). Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na stały rozwój firmy, a tym samym na nowe inwestycje i poszerzanie oferty, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Z okazji 10-lecia, pod koniec 2016 roku zmieniliśmy siedzibę firmy znacznie zwiększając powierzchnię do pracy, a także był to dobry czas na odświeżenie naszego wizerunku. Reasumując, przez te wszystkie lata stale drukowaliśmy, projektowaliśmy i inwestowaliśmy...

Nasz cel na kolejne lata? Dalsza rozbudowa parku maszynowego w celu zapewnienia naszym stałym i nowym klientom kompleksowej obsługi w jednym miejscu.

O nas
Drukarnię i agencję reklamową eurocent tworzy młoda i zgrana kadra, która chętnie podejmuje współpracę z agencjami reklamowymi i fotografami, a także wychodzi naprzeciw nietypowym zleceniom klientów indywidualnych. Nie boimy się wyzwań, a także realizacji zamówień "na wczoraj”. Oferujemy wysokiej jakości wydruki z pomysłem oraz opiekę w zakresie projektowym przez naszych doświadczonych grafików. A oto nasi pomocnicy:

- maszyna Konica Minolta bizhub C6000L do druku cyfrowego

- ploter Mutoh Valuejet 1614 do druku wielkoformatowego (eko solwent)

- ploter tnący Summa Cut D120

- prasa termotransferowa Komar do znakowania odzieży

- linia technologiczna Fastbind do produkcji i montażu fotoksiążek

- gilotyna mechaniczna IDEAL 4850-95 EP

- liczne, drobne sprzęty introligatorskie

Zapraszamy na nasze słynne krówki firmowe,

zespół eurocent