Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Nowość: pieczątki Colop i Trodat do użytkowania w biurze

Pieczątka w dzisiejszych czasach stanowi podstawowy element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Pozwala na potwierdzenie wszelkich działań biznesowych, pozostawiając trwały odcisk na papierze. Dziś nie wyobrażamy sobie firmy, która nie posiadałaby pieczęci, a ze względu na ich różnorodność możemy mieć do czynienia z najbardziej wykwintnymi wzorami zawierającymi nie tylko tekst, ale również projekt graficzny.

Pieczątka firmowa najczęściej zawiera podstawowe dane firmy. Nazwę, adres, kontakt telefoniczny oraz NIP. Niektóre firmy korzystają dodatkowo z własnego logo, które można przygotować obok tekstu. Tego rodzaju projekty wykonywane są m.in. w drukarni Eurocent w Opolu. Ilość znaków tekstu uzależniona jest oczywiście od gabarytów pieczątki. Pieczątki mogą być również imienne np. lekarskie czy adwokackie.

Nam jest niezmiernie miło poinformować Czytelników naszego bloga oraz Klientów, iż poszerzyliśmy naszą ofertę dwa rodzaje znanych i lubianych pieczątek tj.

  • COLOP - firma COLOP Stempelerzeugung Skopek Gesellschaft m.b.H. & CO. KG. od początku swojej działalności zajmuje stabilną oraz czołową pozycję jako producent pieczątkarskich automatów samotuszujących na świecie. Firma działa w ponad 120 krajach oferując najszerszą gamę pieczątek ze względu na kształty, formaty, rodzaje obudowy, ilości wariantów odbicia. Wszystkie produkty charakteryzuje niezwykła trwałość, sięgająca 1.000.000 odbić, precyzja wykonania, zgodność z zapotrzebowaniem rynku. COLOP oferuje ponadto wszelkie niezbędne i kompatybilne materiały do produkcji pieczątek a także urządzenia.

  • TRODAT - to znana i ceniona marka pieczątek samotuszujących, produkowana od wielu lat na polskim rynku. Pieczątki wykonane są z najlepszych i najtrwalszych materiałów, które posłużą wiele lat w danym przedsiębiorstwie 
Pieczątki firmowe wykonasz w Eurocent Opole


Automaty są w różnych rozmiarach oraz kolorach, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Projekt gumki wykonamy dla Was w cenie pieczątki!

Już teraz skontaktujcie się z nami w celu wykonania pieczątki: oferta@eurocent.opole.pl lub biuro@eurocent.opole.pl