Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Ulotka reklamowa w formie planu lekcji

Poszukujesz innowacyjnego pomysłu na przygotowanie ulotki reklamowej swojej firmy? Chcesz zostać zauważony tuż przed końcem okresu wakacyjnego? Myślisz o tym, aby ulotka stanowiła wartość dodaną i przetrwała dłuższy okres czasu? Mamy dla Ciebie idealny pomysł na ulotkę w formie planu lekcji! Dwustronna ulotka w formacie A5, na której awaresie widoczny będzie praktyczny plan lekcji dla dzieci z jednym z ponad 40 motywów do wyboru (piłka nożna, historia, geografia, język angielski, samochody, cukiernia, stadnina, pływanie...). Rewers natomiast zawierać będzie informacje o Twojej firmie np. szkole językowej i jej ofercie. 

W ten sposób przygotowana ulotka, stanowić będzie doskonały upominek dla uczniów przed zbliżającym się rokiem szkolnym, a jednocześnie sprawi, że jej forma przetrwa długi okres czasu. Uczeń będzie mógł skorzystać już po 1 września z planu lekcji, który wygodnie uzupełni przedmiotami na nowy rok szkolny, a jednocześnie będzie każdego dnia mógł spojrzeć na firmowe logo wraz z hasłem reklamowym Twojej firmy. 

Wzory planów lekcji znajdziesz tutaj

Zpytaj już teraz o wydruk dowolnej ilości ulotek promocyjnych w formie planów lekcji: oferta@eurocent.opole.pl lub 533 418 049.