Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Materiały informacyjne dla hotelu i pensjonatu

4 maja powracają do swojej działalności - choć w ograniczonym zakresie - hotele oraz pensjonaty. Po dłuższej przerwie będziemy mogli wyjechać w dowolne miejsce w kraju i nie martwić się o nocleg. Właściciele miejsc noclegowych, muszą jednak zastosować szereg zabezpieczeń higienicznych, które obowiązywać będą klientów. Oprócz środków dezyfekcyjnych, ograniczonej ilości osób w pokojach, warto oznakować hotel w odpowiedni sposób. 

Plakaty informacyjne nt. zasad bezpieczeństwa, ulotki wydawane każdemu klientowi z informacjami w jaki sposób odbywa się obsługa w hotelu czy wizytówki pozostawione w pokoju, które można zabrać ze sobą do portfela, to nieliczne z przykładów, które można wykorzystać w nowych realiach. Bez wątpienia dobrym pomysłem będzie oklejenie ścian lub drzwi windy naklejkami ostrzegawczymi czy informacyjnymi. Pozwoli to przypominać klientom o zachowaniu odpowiedniej odległości między pozostałymi gośćmi hotelu lub o regularnym myciu rąk. Przyjazne grafiki oraz krókie i zwięzłe informacje, pozowolą gościom komforotowo i bezpiecznie spędzić wolny czas w hotelu.

Jeśli prowadzisz hotel lub pensjonat, skontaktuj się z nami i napisz czego potrzebujesz. Zapewnij swoim gościom maksium informacji oraz bezpieczeństwa: oferta@eurocent.opole.pl