Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Ulotki dla sklepów internetowych

Trudne czasy nastały dla wielu przedsiębiorców. W okresie pandemii gdy lockdown goni lockdown, a większość branż zmuszona jest do czasowego zamknięcia swojej działalności, niektórzy przedsiębiorcy działający w internecie, nie mogą narzekać na brak pracy. Sklepy internetowe od początku ubiegłego roku stały się jednym z głównych kierunków, na które zwracają się oczy konsumentów.

Obecnie to jeden z najczęstszych wyborów klientów, którzy pokochali wręcz zakupy w internecie. Wygodny zakup internetowy, to bezpieczeństwo oraz szybkość dostawy z możliwością odbioru paczki na wolnym powietrzu bez kontaktu z innymi ludźmi. Bez wątpienie wielu właścicieli prowadzących biznes w internecie, stara się dodatkowo zachęcić klientów do kolejnych zakupów. Jedenym z najbardziej popularnych sposóbów jest dołączenie do paczki ulotki reklamowej. Ulotka może stanowić informację o asortymencie sklepu lub też być voucherem/kuponem rabatowym, który obniży nasze zakupy po wpisaniu kodu w pole zakupu.Tego rodzaju pomysły na zwiększenie sprzedaży sprawdzają się wyśmienicie. 

Ulotki stanowią niskobudżetową inwestycję szczególnie, że nie ma konieczności inwestowania w duże formaty ulotek. Wystarczy przygotować ulotki w formatach DL lub A6, aby niskim kosztem uzyskać odpowiedni efekt. W naszej drukarni wydrukujecie wszystkie dostępne formaty ulotek, a przy okazji nasi graficy chętnie przygotują odpowiednią grafikę. 

Ulotki zamówisz pod adresem: oferta@eurocent.opole.pl