Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Piłkarski upominek: Terminarz eliminacji EURO 2024 z logo firmy

Już 24 marca rozpoczną się piłkarskie eliminacje do Mistrzostw Europy 2024. Rywalizacja o udział w turnieju dla reprezentacji Polski rozpocznie się od trudnego spotkania z Czechami w Pradze. Nasi piłkarze pod wodzą nowego selekcjonera Fernado Santosa zmierzą się w grupie E również z Albanią, Wyspami Owczymi oraz Mołdawią. Ostatni mecz rozegrany zostanie 17 listopada 2023 r. w Polsce a rywalem będzie zespół Czech. 

Tradycyjnie nasza drukarnia przygotowała niespodziankę dla fanów piłki nożnej. Terminarz eliminacji Euro 2024, który zawierać będzie szczegółową rozpiskę spotkań rozegranych przez Biało-czerwonych z dokładnymi datami oraz godzinami spotkań. Posiadacz terminarza będzie mógł nie tylko uzupełniać wyyniki po zakończeniu meczu, ale również typować własne wyniki. Dodatkowo terminarz zawiera wszystkie pozostałe grupy eliminacyjne A-J, w których można uzupełniać wyniki.

Nasze terminarze można również personalizować logo firmy lub herbem szkółki piłkarskiej. Znajdzie się również miejsce na hasło reklamowe a sam terminarz stanowić będzie doskonałą formę promocji w ramach firmowego gadżetu. 

Piłkarski gadżet: terminarz eliminacji Mistrzostw Europy Euro 2024 z logo
Zapytaj już dziś o terminarz eliminacji Mistrzostw Europy 2024 z Twoim logo: oferta@eurocent.opole.pl 

Indywidualne zamówienie zrealizujesz na platformie Allegro. Wszystkie wzory dostępne są tutaj.