Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Jak wypromować zabawę sylwestrową?

Koniec roku zbliża się dużymi krokami. Powoli zaczynamy myśleć o jednej z najważniejszych nocy mijającego 2017 roku. Gdzie spędzimy ten wyjątkowy czas oraz w jakim towarzystwie zależy tylko od nas. Wybór miejsca na zabawę już teraz jest ogromny, ale z biegiem czasu będziemy mieć większy ból głowy, ponieważ ofert sylwestrowych będzie przybywać. Kuszą nas hotele, zajazdy, kluby oraz dyskoteki, abyśmy właśnie tam spędzili wieczór sylwestrowy. Jakie mają zatem na to sposoby?

Sporo ofert sylwestrowych znajdziecie w internecie m.in. na portalu Sylwestrowo, gdzie już można przebierać w propozycjach Hotelu Weneda czy Restauracji Aquarele. Managerowie lokali coraz częściej wybierają promocję w internecie, chociaż w dalszym ciągu pozostają wierni tradycyjnym kanałom informacji.

Spoty radiowe czy telewizyjne to tradycja promocji Sylwestra w konkretnym lokalu, jednak najpopularniejszą metodą dotarcia do potencjalnych gości zabawy czy balu sylwestrowego pozostają plakaty oraz ulotki. Bez wątpienia tego rodzaju działania przynoszą wymierne efekty.

Każdy szanujący się lokal już w listopadzie ma już przygotowaną ofertę sylwestrową, a w środku wywieszone plakaty informujące o usługach i cenie zabawy dla par. Plakat powinien przyciągać uwagę potencjalnego odbiorcy i zawierać elementy charakterystyczne dla nocy sylwestrowej. Nie obędzie się zatem bez motywów strzelającego korka szampana, fajerwerków czy tańczącej pary.

Już teraz życzymy wszystkim czytelnikom naszego bloga udanej zabawy sylwestrowej :-)

 

Natomiast organizatorów zapraszamy do skorzystania z usług drukarni Eurocent Opole, która przygotuje wydruk plakatów i ulotek promujących noc sylwestrową pod adresem: oferta@eurocent.opole.pl 


BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.