Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Słówko na dziś: logo

Kolejnym słówkiem, jakie wzięliśmy na tapetę jest "logo". Zapewne spotkaliście się z tym pojęciem niejednokrotnie w swoim życiu. Logo to bowiem znak graficzny służący do identyfikacji marki lub przedsiębiorstwa. Można powiedzieć, że to unikatowy znak, który charakteryzuje daną firmę i nie powiela się z innymi logotypami.

Identyfikacja firmy lub marki w dzisiejszych czasach stanowi istotę polityki każdego przedsiębiorstwa bądź organizacji. Przeważnie umieszczane jest na wszelkich materiałach drukowanych, pojazdach czy gadżetach reklamowych. Pozwala to na podkreślenie własnej tożsamości i wyróżnienie się wśród konkurencji.

Potencjalny klient, który dostrzega logo na bannerze czy torbie reklamowej, z góry nakierowuje swoją uwagę na podstawowe priorytety konkretnej firmy, jej usług lub produktów.

Innymi słowy logo ma za zadanie silną identyfikację klienta z naszą firmą i wywoływać pozytywne emocje u potencjalnego odbiorcy, a jednocześnie może nawiązywać do wielu rzeczy tak jak wspomnieliśmy: firmy, produktu lub usługi.

 

Jeśli jesteś zainteresowany zaprojektowaniem logo przez agencję reklamową Eurocent, skontaktuj się z nami: oferta@eurocent.opole.pl 


BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.