Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Eurocent oficjalnym partnerem Gwardii Opole

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować o nawiązaniu ścisłej współpracy z KPR Gwardia Opole. Dołączyliśmy do grona biznesowych partnerów jednego z najbardziej popularnych klubów sportowych na Opolszczyźnie. Przypomnijmy, że Gwardia występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej piłki ręcznej w Polsce i reprezentuje nasz kraj również na arenie międzynarodowej. 

Chcemy promować się poprzez sport i… poprzez najlepszych. Gwardia jest klubem rywalizującym z sukcesami na najwyższym poziomie rozgrywkowym, a – przy tym – idealnie wpisuje się w nasz ,,target”. – mówi Michał Sufryd, kierownik ds. marketingu Eurocent Opole.

Tym samym drukarnia Eurocent będzie widoczna w hali Okrąglak, w której na co dzień występuje opolska Gwardia. Bannery oraz roll upy Eurocenta będą widoczne m.in. podczas ogólnopolskich transmisji sportowych oraz w przyszłości dla kibiców, którzy powrócą do bezpośredniego kibicowania, gdy tylko zakończy się okres pandemii. Więcej informacji o nawiązanej współpracy można przeczytaj tutaj.

Przypomnijmy, że współpraca z opolskimi klubami sportowymi rozpoczęła się już wcześniej. Pod koniec ubiegłego roku przystąpiliśmy do programu partnerskiego OKS Odra Opole -  "Odra Nasz Klub". Sympatycy "niebiesko-czerwonych" uzyskali tym samym dostęp do programu rabatowego na usługi w drukarni Eurocent po okazaniu Karty kibica. Szczegóły dostępne są tutaj

Fot. KPR Gwardia Opole