Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Nie czekaj do ostatniej chwili, zamów już dzisiaj kartki świąteczne!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej! Za niespełna półtora miesiąca obchodzić będziemy jedno z najważniejszych Świąt w roku. Będzie to czas odpoczynku oraz spotkań z bliskimi. Zanim jednak przyjdzie celebrować nam ten czas, warto pomyśleć o złożeniu życzeń nie tylko rodzinie, z którą nie będziemy mogli się spotkać podczas Świąt, ale również znajomym czy firmowym kontrahentom.

Składanie życzeń bożonarodzeniowych to wieloletnia polska tradycja. Jest wiele sposobów na ich złożenie, od osobistych, poprzez wysłanie kartki elektronicznej czy też wiadomości sms. Jednak najpopularniejszym kanałem przesyłania świątecznych życzeń w naszym kraju, pozostają w dalszym ciągu pocztowe kartki świąteczne.

Kolorowe z motywami świątecznymi, wypisane ręcznie bądź z gotowym tekstem życzeń sprawiają, że odbiorca czuje, iż włożyliśmy odrobinę pracy nad przygotowaniem swego rodzaju prezentu dla niego samego, nie idąc tym samym na łatwiznę korzystając np. z wysyłki wiadomości sms.

Coraz częściej kartki świąteczne wysyłane są również przez firmy dla swoich kontrahentów. Firma bowiem takim gestem podkreśla w jaki sposób klient jest dla niej ważny, a jednocześnie buduje dodatkowe więzi z odbiorcą. Firmowe kartki świąteczne różnią się od tych prywatnych najczęściej jednym drobnym szczegółem. Pojawia się na nich bowiem firmowe logo, które podkreśla charakter adresata kartki.

 
 
Drukarnia Eurocent z Opola przygotowała aż 36. wzorów kartek świątecznych w różnych formatach. Na każdej znajduje się inny motyw świąteczny oraz innego rodzaju treść z życzeniami. Warto już teraz zadbać o przygotowanie kartek, aby nie pozostawić wysyłki na ostatnią chwilę. Wiemy bowiem jak funkcjonuje Poczta Polska w okresie świątecznym, która przeżywa najgorętszy okres w roku. Dobrze zatem wysłać kartki stosunkowo wcześniej, aby mieć pewność, że dojdą na czas.
 
Jeśli zatem jesteście zainteresowani obejrzeniem najnowszych wzorów kartek świątecznych, jakie przygotowała drukarnia Eurocent, skontaktujcie się z nami: oferta@eurocent.opole.pl , tel. 533 418 049. Dodajmy, że nadruk logo firmowego oraz zmiana treści życzeń jest bezpłatna!