Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

1. Terminy realizacji podajemy zawsze w dniach roboczych i są one różne dla poszczególnych produktów. Dzień roboczy oznacza każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz dni wolnych od pracy.

2. Orientacyjne terminy realizacji są podane przy każdym produkcie na stronie internetowej drukarni www.eurocent.opole.pl. Drukarnia dokłada wszelkich starań, aby podane terminy były dotrzymywane.

3. Termin realizacji liczony jest od chwili zaakceptowania drogą mailową przez Klienta plików do druku bądź potwierdzenia przez drukarnię otrzymania poprawnych plików do druku od Klienta.

4. Drukarnia nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie terminu realizacji wynikające z niedotrzymania przez Klienta terminu dostarczenia poprawnych plików do druku.

5. Czas dostawy przesyłki nie jest uwzględniony w terminie realizacji zamówienia.

6. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, które mogą spowodować wydłużenie terminu realizacji zamówienia np. awaria maszyny, drukarnia niezwłocznie poinformuje o tym Klienta oraz przedstawi przewidywany termin realizacji.

W przypadku wymaganego szybszego terminu realizacji zamówienia niż podany prosimy o kontakt. 

BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.