Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Zatrudnimy pomocnika introligatora

Opis stanowiska:

- pomoc w obsłudze maszyn introligatorskich ( gilotyna, foliarka, bigówka, zszywarka, laminator)
- prace introligatorskie ( składanie ulotek i zaproszeń, docinanie, klejenie zawieszek i winietek)
- odbieranie paczek kurierskich/ rozwożenie paczek do klientów
- montaże w terenie

Wymagania:

- dobra obsługa komputera,
- gotowość i chęć do pracy,
- dobra organizacja pracy własnej,
- zaangażowanie,
- punktualność,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy,

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa zlecenie (studenci),
- zatrudnienie na pełen etat lub pół etatu,
- zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni,
- praca w przyjaznej atmosferze i młodym zespole,
- praca od zaraz

CV prosimy przesyłać na adres biuro@eurocent.opole.pl

Biuro rachunkowe Eurocent poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków:

- księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych

- prowadzenie bieżących rozliczeń firmy

- kontrola nad terminowością i prawidłowością prowadzonej ewidencji księgowej

- sporządzanie raportów zgodnie z wymogami sprawozdawczości

- przeprowadzanie procesów zamknięcia okresu rozliczeniowego

Wymagania:

- min. wykształcenie średnie ekonomiczne

- doświadczenie pracy w dziale księgowości

- znajomość programu Symfonia

- praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości oraz przepisów podatkowych

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- umiejętność szybkiego uczenia się, skrupulatność i dokładność.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- niezbędne narzędzia pracy

- możliwość nauki i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

eurocent@eurocent.opole.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.