Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Biuro rachunkowe Eurocent poszukuje: Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego

Zakres obowiązków:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
  • prowadzenie bieżących rozliczeń firmy
  • kontrola nad terminowością i prawidłowością prowadzonej ewidencji księgowej
  • sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych rozliczeń podatkowych dla klientów biura (CIT, PIT, VAT)
  • zamykanie ksiąg na koniec roku obrotowego wraz z przygotowaniem sprawozdania finansowego
  • bezpośredni kontakt z klientami biura i reprezentowanie ich przed organami skarbowymi

Oczekujemy:

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (2-5 lat)
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • umiejętności sporządzania deklaracji i rozliczeń podatkowych
  • doświadczenia w przygotowywaniu w całości sprawozdania finansowego
  • znajomości programu SYMFONIA
  • znajomości języka angielskiego (mile widziane)

Oferujemy:

  • pracę o charakterze stacjonarnym
  • stałe godziny pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość nauki i rozwoju

Wymagane dokumenty:

  • CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eurocent Małgorzata Sufryd w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji: eurocent@eurocent.opole.pl
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.