Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Biuro rachunkowe Eurocent poszukuje:

Samodzielnej Księgowej/Księgowego

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń firmy
  • Kontrola nad terminowością i prawidłowością prowadzonej ewidencji księgowej
  • porządzenia miesięcznych, kwartalnych i rocznych rozliczeń podatkowych dla klientów biuta (CIT,PIT,VAT)
  • Zamykanie ksiąg na koniec roku obrotowego wraz z przygotowaniem sprawozdania finansowego
  • Współpraca z biegłymi rewidentami
  • Bezpośredni kontakt z Klientami biura i reprezentowanie ich przed organami skarbowymi
  • Nadzór merytoryczny nad pracą asystentów księgowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • Umiejętność sporządzania deklaracji i rozliczeń podatkowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu w całości sprawozdania finansowego
  • Znajomość programu SYMFONIA
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość nauki i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: eurocent@eurocent.opole.pl
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.