Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Drukarnia Eurocent istnieje od 2006 roku i posiada ugruntowaną pozycję na rynku poligraficznym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika do działu sprzedaży i marketingu. Jeśli masz świetne zdolności organizacyjne oraz negocjacyjne, jesteś samodzielny, potrafisz pracować przy kilku projektach jednocześnie, nie czekaj i aplikuj na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i marketingu:

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa klientów (wyceny, monitoring prowadzonych zleceń)
- pozyskiwanie nowych klientów
- współpraca z pozostałymi działami firmy (dział DTP, dział produkcji)
- analiza potrzeb oraz oczekiwań aktualnych i potencjalnych Klientów
- kreowanie i wdrażanie działań marketingowych i promocyjnych

Oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego
- doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
- znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym
- znajomości obsługi pakietu MS Office
- prawa jazdy kategoria B (mile widziane)
- komunikatywności
- umiejętność pracy w zespole
- dobrej organizacji pracy.

Oferujemy :

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia do pracy (laptop/telefon)
- miłą i partnerską atmosferę w zgranym zespole.

Oferty prosimy przesyłać na adres: oferta@eurocent.opole.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na  przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do  realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku  o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27  kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich  danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.