Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Cena projektu graficznego zawiera maksymalnie dwie propozycje, każda kolejna jest dodatkowo płatna. Do wybranego wzoru klient może bezpłatnie wprowadzić trzy korekty. Cena nowego projektu lub dodatkowych korekt jest ustalana indywidualnie. Cena projektu graficznego nie zawiera pliku źródłowego, tylko plik PDF do druku. W przypadku projektu logo udostępniamy plik wektorowy. Nie preferujemy bezpośredniej pracy klienta z grafikiem. Ewentualne spotkanie z grafikiem w celu omówienia projektu należy wcześniej uzgodnić telefonicznie.

Każde zapytanie cenowe jest wyceniane indywidualnie na podstawie wywiadu odnośnie oczekiwań klienta oraz dostarczonych materiałów. Termin realizacji - ustalany indywidualnie. Projekty graficzne jakie wykonujemy to m.in.: wizytówki, ulotki, menu, plakaty, teczki ofertowe, zaproszenia, banery, naklejki oraz wiele więcej.

BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.