Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Jeżeli nie mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Tutaj mogą Państwo zadać nam pytanie odnośnie oferty lub wyceny zamówienia, podzielić się jakąś sugestią lub też wyrazić swoją opinię na temat naszej pracy. Przed wysłaniem wiadomości warto sprawdzić najczęściej zadawane pytania.


 NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na niektóre najczęściej zadawane pytania.

Nie, zamówienie można złożyć drogą mailową lub telefonicznie. Oczywiście zapraszamy do złożenia zamówienia w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Luboszyckiej 34 w Opolu, wówczas mamy możliwość zaprezentowania naszych przykładowych realizacji oraz próbek papierów.
Większość zamówień jest rozliczanych przy odbiorze zamówienia. Proponujemy trzy formy płatności: gotówka, karta płatnicza lub przelew dla naszych stałych klientów (wyłącznie dla firm). Forma płatności jest zawsze ustalana na etapie zamówienia. Więcej szczegółów dotyczących płatności zamieściliśmy w regulaminie drukarni dostępnym na naszym www.
Nie pracujemy w weekendy. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.
Tak, oferujemy dwie formy przesyłek - kurierską i pocztową. Wysokość kosztów przesyłki jest uzależniona od wagi i rozmiarów przesyłki oraz miejsca dostawy. Koszty wysyłki zamówienia są wyceniane indywidualnie.
Spad to obszar zadruku odrzucony w wyniku cięcia. Spad umożliwia docięcie wydruku, tak aby uzyskać wymagany format pracy. Spad jest niezbędny w każdym projekcie graficznym i powinien wynosić 2-3 mm. Przykładowo: plik do druku dla pracy w formacie A4 powinien mieć wymiary 214x301 mm (uwzględniono 2 mm spady).
Prace lub materiały do 10 MB należy wysłać drogą mailową razem z wytycznymi do zamówienia lub projektu. Powyżej 10 MB należy je udostępnić za pomocą dropbox, we transfer, dysku google itp. lub zamieścić na naszym serwerze FTP.
Fotografia lub grafika powinna być dobrej jakości. Warto zwrócić uwagę na rozbieżność między jakością grafik zamieszczanych w Internecie a wymogami drukarni. Pliki pobrane ze stron internetowych są zazwyczaj w bardzo niskiej rozdzielczości co powoduje powstanie wielu przekłamań kolorystycznych, rozmycia obrazu i bardzo widocznych pikseli. Zalecamy dostarczanie fotografii pochodzących bezpośrednio z aparatu fotograficznego lub komórki z dobrym aparatem.

Eurocent Małgorzata Sufryd
ul. Luboszycka 34, 45-215 Opole
tel. 77 44 10 777
biuro@eurocent.opole.pl
NIP: 754-102-58-02

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

OBSŁUGA KLIENTA
stacjonarny 
77 44 10 777   e mail biuro@eurocent.opole.pl
Ewa Mucha - specjalista ds. obsługi klienta
phone1 537 872 244   e mail ewa@eurocent.opole.pl   
Anna Gierut - specjalista ds. obsługi klienta
phone1 537 978 082   e mail ania@eurocent.opole.pl


MARKETING
Michał Sufryd - dyrektor handlowy
phone1 602 351 110   e mail michal@eurocent.opole.pl 
Sebastian Bergiel - kierownik ds. marketingu
phone1 533 418 049   e mail oferta@eurocent.opole.pl

KSIĘGOWOŚĆ
Małgorzata Sufryd - właściciel / główna księgowa
stacjonarny 77 44 10 774   e mail eurocent@eurocent.opole.pl

 

 

 

 

 

BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.