Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Piłkarski gadżet: terminarz eliminacji Mistrzostw Europy 2020 z logo Twojej firmy!

Już 21 marca reprezentacja Polski w piłce nożnej pod wodzą Jerzego Brzęczka rozpocznie walkę o awans do Mistrzostw Europy w 2020 roku. Pierwszy mecz w grupie "G" rozegrany zostanie w Wiedniu przeciwko Austrii, która uważana jest za najgroźniejszego rywala w grupie, w której znajdują się również Izrael, Słowenia, Łotwa oraz Macedonia. Kibiców naszej kadry czeka ż 10. emocjonujących meczów, po których mamy nadzieję cieszyć się z awansu n stadionie Narodowym w Warszawie. Ostatnim meczem w eliminacjach Euro 2020 będzie bowiem mecz ze Słowenią, który odbędzie się w Warszawie.

Specjalnie dla fanów polskiej piłki nożnej, przygotowaliśmy terminarz wszystkich spotkań grupy "G" w ramach Euro 2020. Kibice mogą zaopatrzyć się w terminarz z rozpiską wszystkich spotkań grupowych wraz z podanymi godzinami oraz możliwością uzupełniania wyników. Dodatkową atrakcją jest możliwość wytypowania pierwszych trzech miejsc na zakończenie eliminacji lub wszystkich spotkań w zależności od wzoru terminarza, które zakończą się 19 listopada 2019 roku. Kilka miesięcy wyjątkowych emocji wraz z terminarzem ułatwi każdemu kibicowi śledzenie wydarzeń grupowych rozgrywek o awans do mistrzostw Europy. 

Każdy terminarz może być ozdobiony np. logo klubowym oraz miejscem na reklamę firmy, bowiem terminarz to świetny sposób na promocję firmy lub akademii piłkarskiej. Wizualizację terminarza wraz z logo oraz tekstem przygotujemy dla Was bezpłatnie na podstawie przesłanych materiałów. Terminarz wydrukowany w formie plakatowej A3 lub większym formacie, sprawi mnóstwo radości fanom futbolu. Przypomnijmy, że mecze eliminacyjne potrwają od 21 marca - 19 listopada, zatem otrzymujecie ponad kilkumiesięczną kampanię reklamową w miejscach, gdzie rozdysponowane zostaną terminarze. 

Terminarz meczów Euro 2020 Mistrzostw Europy - gadżet piłkarski dla Twojej firmy

Terminarz Mistrzostw Europy 2020 z możliwością uzupełniania wyników

Terminarz meczów Polski w eliminacjach mistrzostw Europy 2020 z logo Twojej firmy!
Wzór nr 1 - Typuj pierwsze trzy miejsca

Rozpiska spotkań grupowych Mistrzostw Europy 2020 - terminarz z logo!

Wzór nr 2 - Typuj wszystkie wyniki

Gdzie zatem może trafić spersonalizowany terminarz Euro 2020?

- puby sportowe
- kluby sportowe
- szkółki piłkarskie
- strefy kibica
- biura
- szkoły
- dla osób prywatnych
- na prezent/konkurs
- nagroda w turnieju piłkarskim
- gadżet na targi

Jeśli jesteście zainteresowani terminarzem piłkarskich eliminacji 2020 z Waszym logo, skontaktujcie się z nami i wydrukujcie dowolną ilość egzemplarzy. Terminarze wysyłamy na terenie całego kraju! 

oferta@eurocent.opole.pl 
tel. 533 418 049