Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Wiosenne transfery w Eurocent!

Wraz z nadejściem wiosny nasza drukarnia powiększyła się o nowych pomocników! Park maszyn Eurocent wzbogacił się o nowoczesne urządzenia, dzięki którym nasi klienci zyskają jeszcze lepszą jakość oraz błyskawiczną realizację zleceń w jednym miejscu! 

Pierwszy pomocnik to półautomatyczna foliarka Matrix 370 P angielskiej firmy Vivid Laminating. Charakteryzuje się m.in. specjalnym modułem nawijającym folię. Moduł ten pozwala na wybiórcze foliowanie arkusza. Za pomocą specjalnej folii dostępnej w różnych kolorach zyskujemy możliwość nałożenia folii tylko na wybraną część wydruku uzyskując efekt podobny do lakierowania wybiórczego. 


Druga maszyna, która zagościła w Eurocencie, to półautomatyczna bigówko-perforówka CYKLOS, posiadająca m.in. możliwość bigownia zalaminowanych arkuszy oraz automatyczne wyznaczenie pozycji big przy bigowaniu na pół / na trzy / na cztery / bigowanie okładki.

Ostatnim nabytkiem został laminator wielkoformatowy EasyMount EM - S1600H. Dzięki nowoczesnemu laminatorowi wykonamy laminowanie o grubości do 23mm oraz szerokości 1600 mm!

Więcej o wszystkich urządzeniach jakimi dysponujemy w naszej drukarni dowiecie się tutaj