Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Wypromuj swój Black Friday

Już 23 listopada rusza jedno z największych wydarzeń w branży handlowej, jakim jest Black Friday. To światowe święto wielkich wyprzedaży dotarło również do naszego kraju. Organizowane jest na miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia przez sklepy stacjonarne oraz internetowe. Klienci tego dnia mają okazję do zrobienia zakupów swoich ulubionych produktów w dużo niższej cenie. Jak zatem dobrze wypromować własne produkty, które chcemy sprzedać w super okazyjnej cenie dla klienta na Black Friday?

Wielu właścicieli sklepów internetowych postawiło również na promocję poprzez ekspozycję banerów reklamowych na różnego rodzaju stronach internetowych czy Facebook'u. Korzystając z posiadanych profili społecznościowych, szybko można dotrzeć z konkretną informacją do wielu użytkowników, korzystając m.in. z hasztaga #BlackFriday. Z pomocą przychodzi w takich sytuacjach dział graficzny DTP Eurocent, który przygotuje dla Twojej firmy dowolną grafikę promocyjną do odpowiedniego formatu. Wystarczy skontaktować się z nami, a my zaproponujemy Twojej firmie wyjątkową grafikę, która przyciągnie wzrok internautów do Twojego sklepu: oferta@eurocent.opole.pl 


Bez wątpienia coraz popularniejszą formą dotarcia do klienta, który może skorzystać z oferty promocyjnej jest konieczność pobrania specjalnej aplikacji internetowej na smartfona. Po okazaniu zainstalowanej aplikacji podczas zakupu w dniu 23 listopada, cena towaru, który chcemy zakupić zostanie obniżona.

Natomiast sklepy stacjonarne już od kilku dni informują swoich klientów o piątkowym Black Friday. Możemy to zauważyć po zmianie wizualizacji witryn sklepowych, które przyciągają nasz wzrok hasłami: "-50% na Black Friday". Nie zabrakło także ulotek oraz plakatów promujących wielką wyprzedaż, których nie brakuje w wielkich centrach handlowych.

Jeśli jesteście zainteresowani przygotowaniem ulotek lub plakatów reklamowych oraz wyklejeniem witryny sklepowej, skontaktujcie się z drukarnią Eurocent z Opola: oferta@eurocent.opole.pl