Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Historia w pigułce

Na rynku opolskim jesteśmy od 2006 roku, dlatego branża poligraficzna jest nam już całkiem dobrze znana :). Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na stały rozwój firmy, a tym samym na nowe inwestycje i poszerzanie oferty, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Z okazji 10-lecia, pod koniec 2016 roku zmieniliśmy siedzibę firmy znacznie zwiększając powierzchnię do pracy, a także był to dobry czas na odświeżenie naszego wizerunku. Reasumując, przez te wszystkie lata stale drukowaliśmy, projektowaliśmy i inwestowaliśmy...

Nasz cel na kolejne lata? Dalsza rozbudowa parku maszynowego w celu zapewnienia naszym stałym i nowym klientom kompleksowej obsługi w jednym miejscu.


Opis działalności

Drukarnię i agencję reklamową eurocent tworzy młoda i zgrana kadra, która chętnie podejmuje współpracę z agencjami reklamowymi i fotografami, a także wychodzi naprzeciw nietypowym zleceniom klientów indywidualnych. Nie boimy się wyzwań, a także realizacji zamówień "na wczoraj”.

Proponujemy solidny, lecz tani druk cyfrowy (niskonakładowy) oraz druk offsetowy (wysokonakładowy), a także druk wielkoformatowy i fotograficzny. Dodatkowo oferujemy liczne w pełni spersonalizowane produkty m.in. fotoksiążki, fotoobrazy, koszulki i inną odzież reklamową. Ofertę dla firm wzbogaciliśmy o wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe z możliwością znakowania. Dzięki dopasowanej powierzchni pracy wobec zamówień, a także nowoczesnemu parkowi maszynowemu gwarantujemy szybkie i solidne wykonanie powierzonych zadań.

Oprócz bycia klasyczną drukarnią obsługującą zlecenia z zakresu druku w małym czy dużym nakładzie, realizujemy również kompleksowe projekty graficzne. Opiekę w zakresie projektowym zapewniają nasi trzej wykwalifikowani i doświadczeni graficy. Chcemy, aby nasi klienci znajdowali w ofercie wszystko, czego potrzebują do codziennej działalności firmy pod kątem prowadzenia marketingu i promocji, w tym także obsługi eventów czy konferencji związanych z poszczególnymi segmentami biznesu.

A oto nasi pomocnicy:

  • maszyna Konica Minolta AccurioPrint C2060L do druku cyfrowego
  • ploter Mutoh Valuejet 1614 do druku wielkoformatowego (eko solwent)
  • ploter tnący Summa Cut D120
  • półautomatyczna foliarka Matrix 370 P
  • półautomatyczna bigówko-perforówka GPM 450 SA
  • laminator wielkoformatowy EasyMount EM - S1600H
  • prasa termotransferowa Komar do znakowania odzieży
  • linia technologiczna Fastbind do produkcji i montażu fotoksiążek
  • gilotyna mechaniczna IDEAL 4850-95 EP
  • liczne, drobne sprzęty introligatorskie

Zapraszamy na nasze słynne krówki firmowe,
zespół Eurocent

 

BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.