Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

FOLIE
Zadruk kolorowy jednostronny 4/0, cena od 1m kwadratowego, powyżej 5 metrów kwadratowych ceny do negocjacji. Druk ploterowy - termin realizacji do 4 dni roboczych.

rodzaj cena netto / brutto za metr kwadratowy
monomeryczna biała błysk lub mat 32,00 zł 39,36 zł
monomeryczna przezroczysta 42,00 zł / 51,66 zł
mrożona 42,00 zł 51,66 zł
wylewana (zalecany laminat) 70,00 zł / 86,10 zł
OWV (one way vision) 47,00 zł / 57,81 zł
easy dot 47,00 zł / 57,81 zł

Info:
- folia monomeryczna - ekonomiczna, stosowana do aplikacji na płaskich powierzchniach zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Przeciętna trwałość wynosi 3 lata. Folia nie ma właściwości plastycznych. Najczęściej stosowana do szyldów oraz oklejania pojazdów, frontów szafek, drzwi i ścian. 

- folia polimeryczna - cechuje się lepszą trwałością od folii monomerycznej (5-7 lat w zależności od producenta). Dodatkowym atutem jest możliwość delikatnego formowania folii na lekko wypukłych powierzchniach. Rekomendowana do oklejania mocno eksploatowanych pojazdów oraz aplikacji umieszczonych w miejscach mocno nasłonecznionych. 

- folia mrożona - imituje efekt mrożonego szkła / piaskowania szkła. Często stosowana do oklejania witryn sklepowych i przeszklonych drzwi.

- folia wylewana - zaawansowana technologicznie, wytrzymała, rozciągliwa i odporna na warunki atmosferyczna. Trwałość do 10 lat. Idealnie nadaje się do oklejania pojazdów w całości.

- folia OWV - perforowana, z dużą ilością otworków gęsto i równomiernie rozmieszczonych na całej powierzchni. Folia przepuszczająca światło, która nie ogranicza dopływu światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz. Najczęściej wykorzystywana do oklejania witryn sklepowych i szyb samochodowych.

- folia easy dot - z klejem punktowym. Folia daje możliwość kilkukrotnego przeniesienia naklejki w inne miejsca, ze stopniową utratą właściwości klejących. Idealny materiał, który nie pozostawia śladów na ścianach, frontach mebli, szybach i lustrach.

Usługi dodatkowe:

- CIĘCIE PLOTEROWE (wycinanie w folii dowolnych kształtów) - od 10,00 zł netto (od 12,30 zł brutto) za metr kwadratowy plus przygotowanie plików do cięcia od 20,00 zł netto (od 24,60 zł brutto)
- LAMINOWANIE - 20,00 zł netto (24,60 zł brutto) za pełny metr kwadratowy


NAKLEJKI 

W ofercie dwa rodzaje naklejek:
> wykonane na papierze samoprzylepnym (do wyboru papier nacinany lub nienacinany), druk cyfrowy. Naklejki są docinane do pojedynczego użytku.
> wykonane na folii samoprzylepnej (do wyboru folia mat lub błysk), druk ploterowy. Możliwość wykonania naklejek o dowolnym kształcie. Naklejki wydawane są w rolce z odpowiednimi nacięciami.

Zapytanie cenowe należy wysłać drogą mailową uwzględniając następujące parametry:
> rodzaj naklejek (papier czy folia samoprzylepna)
> format naklejek
> nakład (ilość naklejek)

MONTAŻ – oferujemy kompleksowe wykonanie tj. wydruk z montażem m.in. oklejanie witryn, szyb i karoserii samochodu. W celu wyceny montażu prosimy o kontakt telefoniczny z naszym specjalistą: Sebastian Gabzdyl – tel. 504 331 076.

MONTAŻ
oferujemy kompleksowe wykonanie tj. wydruk z montażem m.in. oklejanie witryn, szyb i karoserii samochodu. 

 

BLOG

Nasze wpisy to nie tylko szczegółowy opis naszych produktów i nowości, ale przede wszystkim ciekawostki, słownictwo i wydarzenia z branży drukarskiej. Zachęcamy do lektury.