Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Wyjątkowy baner Eurocenta na budynku Pandora Fitness

Uważni Czytelnicy naszego bloga zapewne zauważyli, że od jakiegoś czasu publikujemy zdjęcia kolejnych miejsc, w których pojwiają się reklamy Eurocenta. Śpieszymy donieść, że kolejny baner reklamowy drukarni oraz agencji reklamowej, którą również jesteśmy, pojawił się przy ul. Luboszyckiej 11. Na elewacji budnyku, gdzie znajduje się aktualnie Pandora Fitness, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Nysy Łużyckiej, można obejrzeć kilkumetrowy podłużny baner, zaprojektowany w bardzo prostej i przejrzystej konwencji przez dział graficzny DTP, który wykona dla Was dowolny projekt.

Na banerze zastosowaliśmy piktogramy symbolizujące pracę oraz materiały jakie wykonujemy dla naszych klientów. Baner znajduje się w odległości zaledwie kilkuset metrów od siedziby drukarni Eurocent, kierując się w stronę osiedla Chabrów.

Cieszymy się, że nasz nowy baner ułatwi dotarcie do nas naszym Klientom, gdzie czeka na nich tradycyjnie bezpłatny parking, sympatyczna obsługa, doskonała jakość materiałów oraz pyszne mleczne krówki. 

Baner drukarnia Eurocent Opole