Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00 old phone4+48 77 44 10 777 e mail4biuro@eurocent.opole.pl

Blog

Zadbaj o sylwestrową promocję swojego lokalu

Święta, święta i po świętach. Mamy nadzieję, że ten piękny świąteczny czas spędziliście w gronie rodzinnym a przede wszystkim nabraliście energii do działania na kolejne dni. Niektórzy z Was zapewne przedłużyli sobie świętowanie aż do zabawy sylwestrowej, bowiem wystarczyło wziąć dodtkowych trzy dni urlopu, aby cieszyć się niemal dwoma tygodniamy wolnego. 

Poświąteczny czas to dla niektórych również moment wytężonej pracy. Dosłownie za kilka dni pożegnamy kończący się 2018 rok i wejdziemy z przytupem w nowy 2019. Zabawy sylwestrowe odbędą się na domowych prywatkach, w hotelch, pubach czy dyskotekch, gdzie zostaną zorganizowane huczne bale sylwestrowe. Wielu z Was uda sie zapewne na organizowane przez miasta koncerty z udziałem gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Organizacja tego typu przedsięwzięć wiąże się z dużym wysiłkiem wielu osób. Jednak, żeby było dla kogo zorganizować zabwę sylwestrową np. w hotelu czy restauracji, najpierw należy zadbać o odpowiednią promocję imprezy, jaką pragniemy przygotować dla gości. 

Najczęstszym sposobem promocji zabawy sylwestrowej jest opracowanie graficzne plakatu promującego imprezę. Odpowiednio dobrana grafika przykuwająca wzrok potencjalnego gościa, to połowa sukcesu. Zamieszczenie najważniejszych informacji na plakacie tj. miejsce zabawy, skrócone menu, koszty imprezy oraz kontakt również powinny znaleść się na plakacie sylwestrowym. To samo dotyczy ulotki reklamowej, którą może rozdysponować po okolicznych osiedlach, domkach jednorodzinnych lub parkingach samochodowych, aby dotrzeć do jak największej liczby gości, którzy skorzystają z Waszej oferty. Koszt wydruku ulotek dwustronnych w formacie A6 w ilości 100 sztuk, to zaledwie 50 zł netto. Biorąc pod uwagę tak niewielką inwestycję w porówaniu z potencjalnym zyskiem, warto zainwestować w wydruk ulotek, które przygotujemy oczywiście w drukarni Eurocent w Opolu. Podobnie sprawa wygląda przy wydruku 100 sztuk plakatów sylwestrowych w formacie A4 tym razem jednostronnie. Koszt 80 zł netto również wart jest inwestycji w ramach promocji zabawy sylwestrowej w Waszym lokalu. 

Inwestycja w tradycyjne formy reklamy przed Sylwestrem z pewnością przyniesie wymierne korzyści, choć dobrze nie zapomnieć o nowoczesnych kanałach dystrybucji reklamy. Mamy tu na myśli przede wszystkim reklamę na popularnym portalu społęcznościowym Facebook i dotarciu do ściśle określonej grupy odbiorców z danego regionu. W tym przypadku grafika jest kluczem do sukcesu, o czym wspominaliśmy powyżej. Warto zlecić wykonanie projektu graficznego agencji reklamowej, która zadba o wszystkie szczegóły, a Wy tylko przygotujecie swoją reklamę zgodnie z oczekiwanimi. Projekt graficzny może wykonać nasz zespół graficzny w drukarni Eurocent, który przygotuje reklamę przyciągając wzrok i zmysły. 

Jeśli jesteście zainteresowani wydrukiem plakatów/ulotek na zabawę sylwestrową lub przygotowaniem projektu graficznego, napiszcie: oferta@eurocent.opole.pl 

Fot. Pixabay